O Nas

O Nas 2017-11-27T04:03:26+00:00

BPO Education Center

Działające od 2013 roku BPO Education Centre to wspólne przedsięwzięcie Sopockiej Szkoły Wyższej, inicjatywy Invest in Pomerania oraz spółki HK Finance. Największym zainteresowaniem cieszy się kurs Księgowość korporacyjna, którego celem jest przygotowanie uczestników szkolenia do pracy na stanowisku junior accountant w sektorze nowoczesnych usług biznesowych BPO/SSC. W szkoleniu może wziąć udział każdy, kto chce się przekwalifikować na zawód księgowego – niezależnie od doświadczenia zawodowego czy wieku. 

Program szkolenia został opracowany we współpracy z firmami sektora usług dla biznesu takimi jak HK Finance, Metsä Group, Arla Foods oraz Bayer Service Center. Po dwóch miesiącach intensywnego szkolenia uczestnicy biorą udział w płatnym stażu w jednej z firm uczestniczących w programie.

Przed szkoleniem prowadzona jest wstępna selekcja kandydatów na szkolenie. Osoby zakwalifikowane na tym etapie zapraszane są na rozmowę kwalifikacyjną do korporacji, w której odbywać się będzie praktyka.

Główny Cel

Celem nadrzędnym jest szybkie i profesjonalne przygotowanie kandydatów do pracy w sektorze nowoczesnych usług biznesowych.

Dlaczego BPO?

BPO education center aktywnie uczestniczy w rozwoju sektora BSS w naszym regionie. Stawiamy na bardzo krótkie i efektywne szkolenia przygotowujące kandydatów do pracy w sektorze BSS. Programy naszych szkoleń opracowane zostały wspólnie z praktykami/managerami firm z tego sektora gospodarki

Języki Obce

Jako nieodzowne narzędzie pracy w BSS są stałym elementem szkoleń. Kładziemy nacisk na język angielski i niemiecki. Język angielski na poziomie min. B1/B2 jest niezbędny.

38

Liczba Języków

Wykorzystywanych do świadczenia usług w centrach w Polsce.

90%

Średni
Udział

Pracowników centrów usług z wykształceniem wyższym.

1500

Bonus Językowy

Od 800zł do 1500zł dodatkowego wynagrodzenia za znajomość języka skandynawskiego, fińskiego lub holenderskiego

90%

Efektywność Szkoleń

Ponad 90% absolwentów szkolenia Księgowość korporacyjna otrzymuje propozycję pracy w firmie, w której odbyły się praktyki.

Innowacyjność BPO Education Center

  • Praktyczna wiedza i umiejętności niezbędne w przyszłej pracy stworzona na podstawie badań sektora BPO/SSC

  • Zajęcia prowadzone przez wykładowców akademickich (rachunkowość i MS Excel), praktyków biznesu sektora BPO/SSC (procedury BPO, Kultura korporacyjna), licencjonowanych trenerów (SAP, Oracle)

  • Aktualizacja programu szkolenia zgodnie z dynamicznymi zmianami pojawiającymi się w sektorze

  • Przygotowanie do pracy w centrach BPO/SSC

  • Zwiększenie szans na zatrudnienie

Zrób krok ku temu, aby dołączyć do tysięcy zadowolonych absolwentów naszej uczelni.
Aplikuj

Partnerzy